Декор для дому

Як візуально збільшити простір в приміщенні?

Буває так, що навіть у габаритній кімнаті «бракує повітря» ?‍ В таких випадках дизайнери застосовують всілякі лайф-хаки:

1️⃣ Мінімалізм у кольорах

Щоб створити оптимальний житловий простір в сучасних умовах великої чи малої кімнат, треба ретельно продумати кольорову гаму та загальний вигляд оселі. Краще обирати світлі пастельні кольори. Зробіть один головний колір і декілька акцентів.

2️⃣ Обирати не масивні меблі

Маленьку кімнату не варто обтяжувати масивними великими меблями. Скандинавський стиль ідеально підходять для оформлення сучасного інтер’єру. Плавні лінії, світлі кольори та натуральні текстури створюють атмосферу затишку.


3️⃣ Штори

Тут важливий не матеріал, а колір. Однотонні штори, що поєднуються за кольором зі стінами, зроблять приміщення просторіше. Необхідно підібрати максимально ідентичний колір. Якщо його не знайшлося, то краще віддати перевагу більш світлим варіантам.

4️⃣ Вікна

Більше світла у приміщенні – більше простору. Не варто заставляти підвіконня квітами. Якщо вікна невеликі, то доведеться відмовитися від штор, замінивши їх на напівпрозорі фіранки.

5️⃣ Дзеркало

Його можна розташувати де завгодно – на стінах, стелі і меблях. Саме через дзеркальні поверхні буде створюватися ефект безмежних стін. При можливості облаштувати біля дзеркала освітлення.

Такі поради актуальні не лише для житла, а й для офісу.

А ми нагадуємо, що полігональні картини та картини на холсті від Interior Manific Decor стануть окрасою, як просторих, так і компактних приміщень?

Для замовлення⤵️
☎️0964316565; ☎️0504316565

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *