Окрім виробів з власної лінійки, яку ви бачили у каталозі, виробництво Manific Décor також займається виготовленням індивідуальних замовлень. Будь-яких. Нова картина за власними ескізами чи по фото, медальниця як на фото з Pinterest, дерев’яний органайзер для перукарських інструментів, герб на весілля чи навіть іменний топер на торт – ми виготовляємо все!

Індивідуальне замовлення може стосуватись:

 • розробки виробів за власним дизайном клієнта;
 • зміни виробів з каталогу Manific Décor (зміна кольору, матеріалу, зміна розмірів виробів з каталогу);
 • нанесення гравіювання (випалення)*;
 • інші види робіт.

* гравіювання наноситься на виріб тільки на початковому етапі, на готовий виріб нанести гравіювання неможливо — лазер, який робить випалювання, може пошкодити готовий виріб.

Manific Décor допомагає створити унікальні речі на подарунок особливим людям!

Етапи та умови виконання індивідуальних замовлень

Робота з індивідуальними замовленнями відбувається за наступною схемою:

 1. Первинна консультація щодо виробу.
  Ви можете зайти до нас в офіс чи звернутись онлайн — ми вислухаємо ваші ідеї, обговоримо приблизні терміни виконання, вартість матеріалів та робіт. Точні дати та розцінки одразу сказати важко — для цього потрібен час та ґрунтовніша підготовча робота. Прорахунок вартості, наприклад, відбувається після отримання макету від замовника.
 2. Внесення передоплати та початок роботи над розробкою.
  У випадку індивідуальних замовлень ми працюємо за 100% передоплатою і не приступаємо до роботи до оплати авансу замовником. Індивідуальні замовлення — це завжди час дизайнера, який повинен отримати оплату за свою роботу. На момент внесення передоплати ви вже знатимете орієнтовну вартості замовлення (від і до у грн.) та приблизні терміни виконання.

У випадку скасування чи відмови від замовлення передоплата не повертається.

 1. Складання технічного завдання, узгодження чи розробка макету виробу з нуля.
  На цьому етапі менеджер обговорить з вами технічні деталі замовлення, зробить технічні малюнки з замірами, підбере матеріал, що добре пасуватиме саме цьому виробу та затвердить з вами результат.

Важливо: Якщо виріб виготовляється під конкретні потреби (під пляшку для віски, набір інструментів та інше), ви повинні надати точні заміри. Вони потім вносяться до технічного завдання, за яким працюватиме дизайнер.

Зверніть увагу: Часто саме процес узгодження макету з замовником займає більше часу, ніж виготовлення. При розробці технічного завдання та підборі матеріалу ви можете спілкуватись з менеджером онлайн, або вживу, у нашому офісі.

Щоб пришвидшити процес підготовки, дайте менеджеру чітко зрозуміти, що саме ви хочете отримати в результаті (інакше через невизначеність клієнта терміни виконання можуть збільшитися на довший терміни). Визначеність та чітке бачення результату на цьому етапі дуже цінні. Порівняйте: коли клієнт точно знає, чого він хоче, погодити макет можна за годину, коли ні — за декілька днів.

Після затвердження макету клієнтом у нього не можна вносити зміни.

 1. Виготовлення та терміни виконання роботи за погодженим макетом.
  Терміни виготовлення виробу можуть залежати від складності замовлення, його обсягів чи наявності матеріалу на виробництві / на складі. Виготовлення займає від 3 до 7 днів для габаритних виробів, для дрібних — швидше. Терміни виконання замовлення обумовлюється з кожним клієнтом індивідуально.
 2. Доставка готового виробу.
  Відправляємо замовлення Новою Поштою по Україні.